Een ongewoon stukje Friesland
donderdag 22 oktober 2026 Weer: 10.1 °C
vlooienmarkt_2012

Vlooienmarkt 02 juni 2012

Vlooienmarkt 02 juni 2012

Het is juni, zomer zou je zeggen. Maar niets was minder waar het was koud vandaag, het regende zo nu en dan een beetje. Maar toch liet het zonnetje zich een enkele keer zien. 

Dat bleek ook wel uit het aantal stands deze keer 275, betekent iets minder dan de “gewone” 300 of meer. Had misschien ook te maken met het feit dat 1 parkeerterrein niet gebruikt kon worden ivm het dorpsfeest.

Het was ook niet erg druk deze keer. Dat is ook wel eens mooi want dan heb je weer de mogelijkheid om eens goed rond te kijken of er ook iets voor je gading bij is. 

Deel dit bericht

Aangeboden door onze adverteerders

Bungalows & chalets
Bungalowpark ’t Hout
Huur een bungalow rechtstreeks van de eigenaar.
Campings
Camping “Aan de Bosrand”
Camping centraal in Noord-Nederland met rust, ruimte en gemoedelijkheid. 40 staanplaatsen, een vakantiehuisje en…
Recreatie
E-Chopper Bakkeveen
Verhuur van elektrische choppers en trikes voor een tocht door de prachtig afwisselende natuurlijke…
Adverteren op Bakkeveen.nl

Nog geen reacties. Deel als eerste je mening!

fout: Content is protected !!