A.S. vrijdag in ons dorp

 

Vrijdag 31 mei is het zo er !

Na alles georganiseerd hebbende, kunnen wij het nu aan u voorschotelen. Onze standhouders zullen u met veel plezier verwelkom en u laten zien, proeven en vermaken.  Wij hebben er zin in en we zien u graag op onze Crea&Smulmarkt vanaf 11.00 uur !

De Crea&Smulmarkt  vrijdag 31 mei centrum Bakkeveen 11.00-18.00 uur.

DEELNEMERS 2019

Vermaak   
Anansi, poppenkast-theater een echte ouderwetse poppenkast www.poppentheateranansi.nl
Frank Belt, verhalenverteller, laat je  1 op 1 een verhaal vetellen www.opverhaal.nl
Pottenbakker Bareldo, bak zelf je pot www.pottenbakkerbareldo.nl
Ambachtelijk Fryslân   3x
Tin gieter, horlogemaker, siersmeden
www.ambachtelijkfriesland.nl
Tieneke van Monfort, leer zelf een pop te bespelen  www.facebook.com/tieneke.vanmontfort
 Hilleke van der Molen, mijn gitaar en ik www.facebook.com/hillekevandermolen
Straatvermaak met toneel vereniging Nij Begjin, laat je verrassen !
The sugar Berries, 3 vrouw/mans act ww.actatheater.nl/the-sugar-berries 
Creatieve standhouders
Oleson’s, leer en meer  www.olesons.nl
Doety Kleinsma portret pen  tekeningen www.doetyklijnstra.nl
Laceramica, keramiek en uniek www.laceramica.nl
Anneke & Bé  schilderkunst en hout gedraaide onderwerpen
Bakkeveenster kunstschilders, verschillende stijlen
Cecyl de Vries, kunst van gevonden materialen uit zee
 Tuttibijouti sieraden gemaakt  in originaliteit en kwaliteit.    www.tuttibijouti.nl
Bakkeveenster kunstvriendinnen
Geesje van de Bosch, kunst gemaakt van wat het strand geeft
Streek en regio producten standhouders
Home made chocolade, heerlijke chocolade producten www.homemadechocolatemooi.nl
Kaasboerderij de Stelp/ Klaas de Boer,  kaas en Friese worst www.dekaasboerderij.nl
Theeschenkerij Bellefleur, genieten van huis gemaakte heerlijkheden www.theeschenkerijbellefleur.nl
Prince Pie, hartige éénpersoons Engelse pies www.princepie.nl/
Monsieur en madam Siroop, heerlijk siropen uit Frankrijk
De Sweag, geitenkaas producten www.desweachgeiten.nl
De Smaakmakkers, Spicy twist voor elk gerecht www.smaakmakkers.nl
Streekboer Poelman welbekend om zijn asperges en aardbeien www.destreekboer.nl/poelman-aardbeien
In 4 Cake, kwaliteit ingrediënten  om te bakken www.InForCake.nl 
Imker De Delleburen, honing en bijenproducten www.imkerijdedelleburen.nl
Zuster Evie, puike potten, zoete zaligheden www.zusterevie.nl 
Portugese producten, olijfolie en geneeskundige olie
Brouwerij Dokkum heerlijke en duurzaam bieren www.brouwerijdokkum.nl
Bezorgbakker Stoker, lekker en makkelijk Waskemeer e.0. www.facebook.com/bezorgbakkerstoker
Foodtrucks en andere hapjes verkopende standhouders
IJsmakerij Tikje Anders, ijs met een ander smaakje www.ijsmakerijtikjeanders.nl
Mr, Timo, pannenkoekjes vanuit Piaggio https://b-m.facebook.com/mrtimooo/
Foodcaravan Tracktatie op Lokatie, vegaburgers,gamba’s, soep www.facebook.com/TraktatieopLocatie
Bospaviljoen/ Doolhofpark Bakkeveen met hapjes www.doolhofpark.frl
Heer van Zuijlen midden Amerikaanse keuken www.heervanzuijlen.nl
Smoothailz. smoothies en softcocktails van vers fruit www.smoothailz.nl
Food 4 Live, Indonesische keuken, spicy food uit de truck www.facebook.com/pages/category/Caterer/Food-4-Life-1
Tosti Post, turks brood tosti plus Turkse yoghurt met vitamientjes www.tostipost.nl
Diverse standhouders 
Het Raafje van Horst . petten, hoeden en wandelstokken www.hetraafjevanhorst.nl
Jansen&Jansen buitenkook producten meer dan je denkt www.jansenjansenbuitenkoken.nl
Doarpstun, de groene vingers van het dorp www.bakkeveen.nl/doarpstun-bakkeveen
SCW Bluezone , gezond en lekker oud worden met gezond  eten www.bakkeveen.nl/2019/03/blue-zone-van-start/
TIP 3Provinciënland, toeristische voorlichters van onze mooie regio www.bakkeveen.nl/bakkeveen/toeristisch-informatiepunt
Mede door deze bedrijven kunnen wij voor u de Crea&Smulmarkt weer organiseren !
Camping de Waldsang, NIEUW SAFARI TENTEN http://www.waldsang.nl
De Groot Interieur Realisatie www.degrootinterieurrealisatie.nl
Camping de Sieghorst www.desieghorst.nl
Zwembad en midgetgolf Dundelle www.dundelle.nl
Garage Veenstra Bakkeveen

www.veenstrabakkeveen.nl

Groenewegen Advocaten en Notarissen Heerenveen  www.groenewegenadvocaten.nl
Escape Room Plaza Gorredijk  www.scaperoomplazagorredijk.nl
Doolhofpark en Bospaviljoen Bakkeveen  www,doolhofpark.frl
Varwijk&Sipma makelaardij www.varwijkensibma.nl
Oliehoorn lekkere sausen www.oliehoorn.nl
Camping Ike Leane www.ikeleane.nl
Gewoon de Brink eetcafé www.bakkeveen.nl/eten-drinken/de-brink
FoodPlaza www.snackbar-dekolk.nl
Deze donateurs helpen ons te ondersteunen
Vlooienmarkt Bakkeveen www.bakkeveen.nl/zien-doen/vlooienmarkten
Camping Kroeske  www.kroesebeamke.nl
Pizza afhaal Bakkeveen www.afhaalpizzabakkeveen.nl
TIP 3Provinciënland www.bakkeveen.nl/bakkeveen/toeristisch-informatiepunt

 

Crea&Smulmarkt vrijdag 31 mei 11.00-18.00 uur centrum Bakkeveen. 

Zullen we zeggen tot vrijdag ?

 

 


Geplaatst in: Crea & Smulmarkt

Geef een reactie