Een ongewoon stukje Friesland
vrijdag 23 oktober 2026 Weer: 11.0 °C
Hannekemaaiers (wandelevenement)

Hannekemaaiers wandelkaarten

Voor iedereen die geinteresseerd is in de route, die de Hannekemaaiers lopen, zijn hier drie adressen naar Route You.

Op deze pagina’s staan de drie etappes, die moeten worden gelopen.  

 

www.routeyou.com/route/view/282766/wandelroute-hannekemaaierstocht-1e-etappe.nl.

Start op de pier bij Holwerd, langs een Stoepa, over historische wandelpaden via Aalzum naar Dokkum. Bij Het Dokkummer Grootdiep langs naar Kollummeroord.

www.routeyou.com/route/view/320484/walking-and-hiking-route-hannekemaaierstocht-2e-etappe.en

Van Kollummeroord naar Kollum. Over het Paradyske naar “De Kruidhof” in Buitenpost. Langs het Poepekrûs bij Jistrum, waarna ze bij Bergum in de boot worden genomen.

www.routeyou.com/route/view/310835/walking-and-hiking-route-hannekemaaierstocht-3e-etappe.en

Vanaf Recreatiecentrum Bergummermeer naar De Leijen via Oostermeer. Door Rottevalle en Dr. Compagnie over de Bearend Boardseswyk naar Trimunt. Door het Haarsterveld langs De Wilp en via de landerijen van Haisma naar eindpunt Poepekrûs Bakkeveen

We wensen de Hannekemaaiers veel succes. 

De Hannekemaaierscommissie

Deel dit bericht

Aangeboden door onze adverteerders

Eten & drinken
Dúndelle
Voor passanten en groepen: een drankje, een gezonde of snelle snack, heerlijke uitgebreide maaltijd…
Bouw en installatie
Bouwbedrijf Hummel
Gespecialiseerd in nieuwbouw, afgestemd op uw woonwensen of werklocatie. Naast nieuwbouw en renovatie, ook…
Eten & drinken
Hotel De Stripe
Huiselijk en gezellig restaurant met meerdere zalen (tot 220 personen) en comfortabele hotelkamers op…
Adverteren op Bakkeveen.nl

1 reactie. Deel ook je mening!

  1. H
    Hannekemaaier Jacob 18/05/2011 om 22:22

    Hoi Sjirk,

    wat dacht je ik zet de route er maar een beetje laat op dan liggen de Hannekemaaiers allemaal al te slapen? Maar nee er zijn er altijd nog een paar wakker. Zo te zien mooie route uitgestippeld we zijn benieuwd.
    (delen van route van het Zevenwoudenpad (is een mooie route) of niet)

fout: Content is protected !!