Vanavond, zaterdag 13 juli zouden 32 passagiers met 5 luchtballonnen een luchtvaart over Bakkeveen en omgeving maken.
Helaas het kan niet doorgaan: er staat vanavond teveel wind èn de weilanden zijn te nat om met de auto in het land te rijden om de luchtballon en toebehoren weer op te halen (een opstijgplek op een hoog gelegen stuk weiland zou mogelijk nog wel lukken).
Daarom: uitstel. Er worden al veel ballonvaarten uitgesteld vanwege het weer. Daarom komen we pas na de zomervakantie (begin september) aan de beurt. Vorig jaar, 2023, werd ook uitgesteld tot in september. Toen is er nog een prachtige vaart gemaakt. klik hier.
Eind van dit weekend zijn nieuwe (keuze)-data bekend. Daarna zal met de deelnemers contact worden opgenomen voor een nieuwe datum. Het wordt dus na de zomervakantie.

Reacties