Een ongewoon stukje Friesland
maandag 5 oktober 2026 Weer: 16.2 °C
Avondvierdaagse

Avond-4-daagse: de woensdag …

De eerste avond van Avond-4-daagse 2024 zit er weer op. We gingen er van uit dat het in deze natte maand met eigenlijk elke dag regen, het in de avond droog zou blijven. Niets was minder waar. Net nadat de laatste wandelaars om 18:25 uur waren vertrokken begon het te regenen dat duurde tot bijna 19 uur. Het was “maar” 1 tot 2 mm, maar je werd er wel nat van. Daarna brak de zon eventjes door…. Bij stevig doorlopen kon je bij de finish weer droog zijn.

De routes gingen over redelijk goed begaanbare terreinen, een enkele waterplas niet helemaal uitgesloten. Ook voor de komende  3 avonden zullen de routes worden aangepast waar nodig. Wat meer asfalt en minder weilanden om droge voeten te houden.

De wandelaars liepen deze avond na een klein ommetje rond het zwembad in westelijke richting; passeerden de vaart en gingen richting Wijnjewoude. De 5 km liep vervolgens door de bossen van Natuurmonumenten/De Slotplaats en dan weer terug.
De 10 en 15 km wandelaars gingen over terrein van camping Ikeleane, Langs De Stripe en namen een klein stukje Duurswouderheide mee om vervolgens via grotendeels verharde paden weer terug te keren naar Bakkeveen.
Informatie over de routes, starttijden, etc: www.bakkeveen.nl/a4d

Hieronder een foto impressie van www.martijnvandervaart.nl 

Deel dit bericht

Aangeboden door onze adverteerders

Bungalows & chalets
It Kroese Beamke
Natuur- en landschapscamping met 65 plaatsen gelegen naast natuurgebied. Tevens groepsaccommodaties en vakantiewoningen.
Dienstverlening
Hippisch Centrum Bakkeveen
Hippisch centrum voor paardrijlessen en stalling midden in de bossen.
Groepsaccommodaties
Natuurvriendenhuis Allardsoog
Natuurvriendenhuis van NIVON op het drie provinciën punt van Friesland, Groningen en Drenthe is…
Adverteren op Bakkeveen.nl

Nog geen reacties. Deel als eerste je mening!

fout: Content is protected !!