KOMT U OOK LEKKER ETEN VOOR DE FILM?
(mobieltjes hoeven niet op tafel)
Voor de filmbezoekers die in Filmhuis Bakkeveen op vrijdag 19 januari naar de film gaan hebben wij ook nu speciaal aanbod om van uw avond een compleet avondje uit te maken.
Bij ons in Bospaviljoen Bakkeveen hebben we speciaal voor u een menu bedacht, zodat u heerlijk kunt eten voordat u naar de film gaat. Zo bent u er echt even uit!
Voor slechts € 18,50 serveren wij u:
Huisgemaakte mosterdsoep met Friese droge worst
*
Keuze uit varkenshaas met champignon saus, verse Victoriabaars met pesto of Mexicaanse bonenschotel
geserveerd met Oerfriet of in de oven gegaarde aardappelen
en rauwkostsalade
De prijs is inclusief een glas van onze heerlijke biologische huiswijn. Uiteraard mag u ook iets anders te drinken.
Klik hier voor meer informatie
U kunt vanaf 17 uur aanschuiven aan de aanschuiftafel of wij reserveren een tafel voor uw gezelschap.
We zouden het fijn vinden als u van tevoren reserveert, zodat wij u vlot kunnen bedienen en u op tijd bij de film bent. Reserveren kan via [email protected] of door te bellen met 0516-426303
Bospaviljoen Bakkeveen
Reacties