Sport ontmoetings plek officieel geopend

Zaterdag middag is de sport ontmoeting’s plek officieel geopend de Wethouder Klaas de Boer Om 14.00 uur werd er eerst een toespraak gehouden door onze voorzitter Johan Sieswerda van plaatselijk belang Daarna kreeg de jeugd het woord Petra , Patrick en Brandon om nog even wat te zeggen. En wat deze jeugd ook na voren bracht we hebben nu een mooie sport ontmoetings plek laten we die ook mooi houden met elkaar. Na dat de jeugd hun zegje had gedaan kwam wethouder Klaas de Boer aan het woord en verrichte hij samen met de jeugd de officiële opening door gelijk tijdig 4 ballen door het dichtgeplakte doeltje te schieten Hier mee was de S.O.P. officieel geopend

Hierna kreeg Freestyle Bjorn Boes de gelegenheid om zijn kunsten met de bal te laten zien. Nou en dat kan hij iedereen zat met verbazing te kijken wat Bjorn allemaal met een bal kan doen dat betekent voor onze jeugd veel oefenen en wie weet kun je het dan ook. Na zijn optreden is hij zeer actief met de jeugd bezig geweest om ook onze jeugd te leren om met de bal te goochelen en verder nog partijtjes onder leiding van hem
 

kijk ook voor filmpje op  www.waldnet.nl  onder regionaal nieuws wethouder opent sport ontmoetings  plek

Geplaatst in: 2009-gebeurtenissen

7 reacties op “Sport ontmoetings plek officieel geopend

 1. Jacb zegt:

  ja dat met die geluidswagen had wel een uurje later gemogen. 09.30 uur op zaterdag slapen er nog wel een mensen uit. om 14.00 uur was de openinig dus het had ook wel om 11.00 uur gekund.
  voor de rest een mooie opening, leuk georganiseerd met hapjes, een demo en de zon. Gewoon goed gedaan,hulde aan de jeugd. (en alle anderen)

 2. Huub zegt:

  Ik denk dat er later op de morgen geen tijd meer voor was want er moest nog heel wat gedaan worden voor de opening.Maar het was een mooie opening en inderdaad ,hulde aan de jeugd,zij kunnen trots zijn op hun mooie Pannakooi.

 3. Annie zegt:

  Geluidswagen was inderdaad vroeg voor sommige dorpsbewoners,verder prima gedaan jeugd!!!Sommigen van jullie hebben er hard genoeg voor gewerkt.

 4. annie zegt:

  Wat ik mis is verlichting,zodat de jeugd ook evt s avonds even bij elkaar kan zitten als er behoefte aan is.Anders moeten ze alsnog het dorp in,en kunnen ze niet in hun ontmoetings plek.

 5. Jeen zegt:

  Ja was misschien wel een beetje vroeg maar dat was het ook voor ons want er moest die morgen nog heel veel gebeuren voor de opening. En aangezien we maar met een klein groepje waren om alles klaar te zetten en te regelen kon het niet anders. Sorry voor de mensen die het iets te vroeg vonden

 6. Freek zegt:

  Ik vind het jammer dat ik de geluidswagen niet gehoord heb, want ik ben het dus glad vergeten.

 7. Jeen zegt:

  He freek dat kwam niet omdat je de geluidswagen niet gehoord had. Jullie hebben 4 uitnodigingen in huis gehad dus smoesje dat je het daardoor bent vergeten. En de dag er voor nog een mail naar je gestuurd vanwege de opening

Geef een reactie