Hoewel de weersverwachting slecht was, is het vanaf ongeveer 11 uur droog gebleven tot ver na afloop van de cross. De zon heeft veel geschenen, maar door de harde wind was het koud (7 graden). De 40 mm regen van de voorgaande 24 uur was bijna overal weer verdwenen: snel opgenomen door de nog steeds droge grond. Al met al: toch nog goede omstandigheden voor deze 40e verjaardag van Impala.
Voor de uitslagen verwijzen we je naar de site van impala. klik hier.
Op 3 pagina’s een selectie uit de foto’s.
Geef duidelijk aan om welke foto het gaat.
Start van de recreanten om 12 uur.
Doorkomst recreanten op zandpad.
Net naast het parcours een fraai uitzicht over het landschap. Ondanks de donkere wolken bleef het (vrijwel) droog.
Het heuvelachtige parcours was zwaar.
Tijdens de 10 km van de recreanten zijn groepjes kinderen zich al aan het opwarmen voor hun cross.
De meisjes D van start ….
…. en ondanks de iets zwakkere start is nummer 2 op weg naar de finish en zal ook als eerste finishen.
Start van de sprintcross: 1 km voluit. Hier de foto van de start; sommigen lijken in het startschot te vallen.
Rechtsboven: nr 311 is door de finish, maar daar is dan ook alles mee gezegd.
Rechts: nog 20 m naar de finish: deze 2 jongens B zijn in gevecht voor de eerste plaats.

Links boven: Jongens D door de heuveltjes op weg naar de finish (800m). Rechtsboven: De doorkomst op de zandvlakte van jongens C. Vooral dit deel van het traject was erg zwaar. Links: De cameraman staat meteen klaar als de crosser met muts over de finish is.
Terwijl de dames hun cross afwerken, strekken de heren hun spieren bij een picknick tafel en spelen kinderen bij de boom.
De winnares bij de dames.
Aan de overzijde de 10 km lopers door het zware zand op weg naar het bos.
Boven: de winnaar van de 10km crossloop komt na 32 min door de finish.
Hoewel het de voorgaande zaterdag en ook zondagochtendvroeg in totaal 40 mm heeft geregend, is het tijdens de crossloop vrijwel droog gebleven. Rechts de voor zondag 14 december typische crossloop-luchten.
De ingang van eetcafé “De Dwaler” waar dit seizoen de inschrijving aan de crossloop plaatsvond.
Dit bericht is automatisch geïmporteerd uit het archief van de vorige website (v4.bakkeveen.nl) en kan fouten of ontbrekende afbeeldingen bevatten.
Nog geen reacties. Deel als eerste je mening!