Vandaag 10 november hebben de vrijwilligers van De Aldjiersploeg de lichtornamenten geplaatst boven de vaart. Verhuurbedrijf EDS Feestverlichting uit Surhuisterveen heeft vanochtend de ornamenten gebracht. Aan beide zijden van de sluis is een ploeg langs de vaart aan het werk om de ornamenten op te hangen.
Afgelopen maandag en dinsdag (3 en 4 november) zijn er al voorbereidende werkzaamheden getroffen, o.a. de nodige kabels over de vaart gespannen en elektrakasten geplaatst. De hoger gelegen kabels zijn met behulp van een autohoogwerker geplaatst, deze is gesponsord door Arentis uit Drachten.
Morgen zullen de tijdschakelaars ingesteld worden en zal de verlichting ’s middags branden. (net als vorig jaar op 11 november met Sint-Maarten) De verlichting zal ’s morgens branden tussen 6:00 en 9:00 uur en eind van de middag tussen 16.30 en 24.00 uur.
Onderstaand een aantal foto’s van de werkzaamheden.

Reacties