Het kan verkeren. Boven verwachting mooi herfstweer op zaterdagochtend 18 oktober. Twee weken eerder een helemaal verregende markt. Nu volop zon en weinig wind.
Nadeel van een herfstmarkt is dat de zon pas rond 9 uur boven de bomen uitkomt en dan pas begint met verwarmen. En als je in de schaduw staat, moet je jezelf warm houden.
Om 5 uur was het nog 9 graden. Rond 8:30 uur het koudst: 4 graden. Daarna om 14 uur 12 graden. Tot aan dat tijdstip nog weinig wind. Dus in de zon was het lekker toeven !
Om half 6 in de ochtend stond er al een rij wachtenden, zowel standhouders als kopers. Zoals aangekondigd in de bevestigingsmails en op de website zouden de terreinen niet eerder opengaan dan 5:30 uur en dat hebben we ook gedaan. Het liep tot 8 uur mooi door met standhouders; vrijwel iedereen die geboekt had, was gekomen (363). Publiek was relatief vroeg, ondanks dat het pas rond half 8 wat licht begon te worden. Veel handel is met de zaklamp gedaan !
Het is tot ongeveer 11 uur erg druk geweest, daarna wat rustiger maar tot ruim na 13 uur ging de verkoop door. Er is erg goed verkocht, sommigen spraken van de beste markt van 2025.
Alle standhouders kregen een kom heerlijke! snert aangeboden. De snert was dit jaar bereid door Gewoon De Brink.
Onderstaande de laatste fotoreportage van 2025. Martijn van der Vaart heeft de foto’s op “ooghoogte” genomen en de luchtfoto’s zijn van Peter Haan.
De volgende markt is op zaterdagochtend 4 april 2026. Voor meer informatie over de markten van 2026: kijk op www.bakkeveen.nl/markt
Traditie: standhouders krijgen op de laatste markt van het seizoen een kom snert.
Op het grasterrein stonden nog een kleine 100 standhouders.
Met zulk mooi weer bloeien de wilde bloemen naast he tparkeerterrein nog steeds.
Deze foto is van iets na 17 uur op de zaterdagmiddag. Dit zijn de laatste standhouders. Nu pas ingepakt en gaan vertrekken.
De ca 100 stands op het grasveld.
Met het zicht op de redelijk blauwe lucht richting zuidwesten is dit het laatste beeld van vlooienmarktseizoen 2025. Tot 2026 !

Reacties