Een ongewoon stukje Friesland
vrijdag 11 september 2026 Weer: 17.6 °C
vlooienmarkt_2025

Vlooienmarkt 07 juni 2025

Al heel de week wordt er regen verwacht voor het gehele Pinksterweekeinde. Dit had tot gevolg dat er aan het einde van de week (slechts) 283 aanmeldingen waren voor de markt op zaterdag. Dat waren we niet meer gewend na de TOP-markten van april en mei.

Zaterdagochtend vroeg het is nog rustig als de zon (ja, ja) opkomt. Het is gewoon warmpjes, het is droog en de lucht is nagenoeg strakblauw.

Langzaamaan druppelen de standhouders binnen, een kleine 200 kwamen naar Bakkeveen. Bij navraag hebben ze leuke handel gedaan, want er kwam toch nog een groot aantal bezoekers langs.

Op de plek waar anders patat gehaald kan worden staan nu ook een paar stands ……..

Zo nu en dan toch een buitje en de later op de ochtend constante zachte regenval zorgde voor verdekt opgestelde handelswaar

Desondanks een gezellige dag …….. maar wat is hier gaande …….. ?

een klein omkoopschandaaltje ?

Om een uur of 12 beginnen de meeste standhouders toch maar in te pakken en gaan de bezoekers ook weer huiswaarts.

Ho, ho,ho dit moet ook nog mee ………

Dan nog even een betalen en op naar huis

Oh ja, nog even dit ……..

De vrijwilligers kregen nog een doosje bonbons van H. de Jonge. Hij was vorige keer zijn rijbewijs verloren. Na een melding op Facebook kon hij deze vandaag weer in ontvangst nemen.

De volgende markt is op zaterdag21 juni. Aanmelden kan vanaf dinsdag 17 juni op www.bakkeveen.nl/markt

TOT DAN

Deel dit bericht

Aangeboden door onze adverteerders

Eten & drinken
De Stripe
Huiselijk en gezellig restaurant met meerdere zalen en comfortabele hotelkamers op de bovenetage. Lees…
Dienstverlening
Jennifer Plein
Diëtistenpraktijk voor persoonlijk voedingsadvies in Bakkeveen. Lees verder →
Bouw en installatie
123Hoogwerkers
Verhuurbedrijf van hoogwerkers voor particulier en zakelijk gebruik. Lees verder →
Adverteren op Bakkeveen.nl

0 reacties

error: Content is protected !!