Een ongewoon stukje Friesland
zaterdag 12 september 2026 Weer: 18.6 °C
Vlooienmarkten

Zaterdag weer volle vlooienmarkt

Zaterdag 7 september is er weer vlooienmarkt. Standhouders konden boeken vanaf dinsdagochtend 3 september. Eén dag later, woensdag rond 17 uur was de markt met 600 standhouders alweer helemaal volgeboekt. Wat wil je ook: het is zaterdag de laatste dag met mooi weer in een lange serie. De volgende week wordt het kouder en natter. En daarna weer (na)-zomer ?
Het heeft geen zin nog te proberen via mail, Messenger, Google of wat dan ook een verkoopplekje te bemachtigen. Wij beantwoorden al die mails met als essentie: volgende keer eerder boeken. Dus verloren energie.
Niet geboekt? De volgende kans is dan op tijd boeken voor de markt op zaterdag 21 september; hiervoor kan geboekt worden vanaf dinsdag 17 september.
Volg onze website: www.bakkeveen.nl/markt voor actuele informatie.
Deel dit bericht

Aangeboden door onze adverteerders

Dienstverlening
Outdoor Bakkeveen
Survivalrun, GPS-tochten en teamuitjes in de natuur rond Bakkeveen. Lees verder →
Bungalows & chalets
De Waldsang
Vakantiepark met camping, luxe chalets en een binnen- en buitenzwemparadijs, gelegen middenin de bossen…
Eten & drinken
Plaza De Kolk
Gezellige cafetaria in het centrum van Bakkeveen met friet, snacks, burgers en complete maaltijden,…
Adverteren op Bakkeveen.nl

0 reacties

error: Content is protected !!