Een ongewoon stukje Friesland
zaterdag 24 oktober 2026 Weer: 9.2 °C
Algemeen nieuws

Renovatie De Brink fase (1a) van start!

De 1ste fase van de renovatie van De Brink is maandag van start gegaan.

De ‘Renovatie’ van De Brink zal in fasen worden afgewerkt, zodat er minder overlast en hinder van de werkzaamheden zal worden ondervonden. De werkzaamheden van de 1ste fase (1a) zal volgens planning van 14 november tot eind december 2022 plaatsvinden.


Maandag is Nota Infra dan ook begonnen met het verwijderen van o.a. de bestratingen, straatmeubilair en beplanting. De oude klinkers worden in grote afvalcontainers afgevoerd, deze zullen ongetwijfeld worden gerecycled of hergebruikt. (kwaliteit van deze ‘oude’ klinkers zijn i.i.g. beter dan de nieuwe) De nieuwe rode klinkers staan al op het parkeerterrein bij de sportvelden gestald.

Onderstaand een foto impressie van de werkzaamheden tot dusver. (foto’s; Martijn vd Vaart)

 

Foto’s zondagochtend 13 november. (oude situatie)

Foto’s maandag 14 november.

 

Foto’s dinsdagochtend 15 november. (foto’s; SvdV)

Foto’s dinsdagmiddag 15 november.

Deel dit bericht

Aangeboden door onze adverteerders

Dienstverlening
Veenstra Mechanisatie
Verkoop en onderhoud van landbouwmachines en mechanisatie. Noordelijk dealer van de GIANT knikladers.
Dienstverlening
Nieuw Allardsoog
De locatie voor zakelijke bijeenkomsten en recreatieve weekendverblijven, midden in de natuur op het…
Bungalows & chalets
CountryHomes Friesland
Een bungalow huren voor een heerlijke en betaalbare prijs in een lommerrijke omgeving.
Adverteren op Bakkeveen.nl

1 reactie. Deel ook je mening!

  1. G

    Misschien is het een suggestie om vanaf de Waldsang tijdelijk een 30 km bod te plaatsen en een waarschuwingsbord van Fietsers op de weg voordat er brokken komen.
    De borden afsluiting Waskemeer etc zelfs nog op de A 7 lijken redelijk overbodig.

fout: Content is protected !!