Vacatures Nieuw-Allardsoog

Nieuw-Allardsoog heeft 2 vacatures:

 • vacature “zalen en afwas” en
 • vacature “medewerker bediening”

Vacature zalen en afwas

Wij zijn op zoek naar iemand die ons team komt versterken!
Je wordt verantwoordelijk voor het schoonmaken en inrichten van onze vergaderzalen, gecombineerd met werk in de afwaskeuken met een professionele afwasmachine. De zalen die overdag bezet zijn, worden aan het einde van de dag opgeruimd, schoongemaakt en weer klaar gezet in de juiste opstelling voor de volgende groep gasten. Ook zorg je ervoor dat in de algemene ruimtes alles netjes en schoon is. Het is dus belangrijk dat je goed oog voor detail hebt, en ervan houdt om flink door te werken in een gezellig team. Je werktijden zijn voornamelijk door de week in de avonduren.

Voor de functie geldt:

 • je kan zowel zelfstandig als in teamverband werken
 • je bent flexibel ingesteld en eventueel in de weekenden ook beschikbaar
 • de werktijden zijn voornamelijk in de avonduren (meestal rond 16.00/17.00 uur beginnen)
 • je houdt van aanpakken
 • je hebt oog voor detail
 • het werk kan soms zwaar zijn (denk bijvoorbeeld aan het sjouwen van tafels en stoelen)

Heb je interesse om te komen werken op een prachtige locatie?
Stuur je CV en eventueel motivatiebrief naar [email protected] en vermeld in het onderwerp: sollicitatie zalen/afwas.

 

Vacature medewerker bediening

Wij zijn per direct op zoek naar een medewerker bediening die door de week en in weekenden beschikbaar is om ons team te komen versterken. Nieuw Allardsoog ligt op een prachtige locatie in de natuur, vlakbij Bakkeveen. We beschikken over vergaderzalen, een restaurant en café, groepsaccommodaties en hotelkamers. Door de week ontvangen wij gasten voor zakelijke bijeenkomsten. In de weekenden werk je tijdens bruiloften, feesten en partijen.

Kenmerkend in de functie als bedieningsmedewerker is de dienstverlening in het algemeen en het overtreffen van de verwachtingen van de gast in het bijzonder. Je bent verantwoordelijk voor het serveren van dranken en gerechten tijdens (zakelijke) lunches en diners, en op feesten, partijen en bruiloften, maar kan ook worden ingezet op het inrichten en schoonmaken van vergader- en feestzalen.

Wat wij bieden:

 • Werken op een unieke locatie en in een gezellig en gedreven team.
 • Een leuke (bij)baan in de weekenden en door de week.
 • Flexibele diensten, je werkt vaak overdag en/of ’s avonds.
 • Een marktconform salaris.

Wat wij vragen:

 • Je bent klantvriendelijk en servicegericht.
 • Je bent representatief.
 • Je hebt goede contactuele vaardigheden.
 • Je hebt oog voor detail, kwaliteit en hygiëne.
 • Ervaring in de horeca is geliefd maar geen vereiste.

Stuur je CV en eventueel motivatiebrief naar [email protected] en vermeld in het onderwerp: medewerker bediening.

Geplaatst in: Nieuw Allardsoog, Vacatures

Geef een reactie