De KNVB voetbaldagen in Bakkeveen zijn vandaag van start gegaan voor de 9 t/m 13 jarigen. Met maar liefst 122 deelnemers en 14 trainers zal er deze week weer volop gevoetbald worden.
Dit jaar worden de KNVB voetbaldagen voor de 29ste keer georganiseerd waarvan 14 keer in Bakkeveen.
Om ± 10:45 uur werd door Coos van Kooten de KNVB voetbaldagen 2014 geopend.
Na de opening staat de eerste training al op het programma. Op woensdagavond kunnen ouders een bezoekje brengen, dan wordt er o.a. een voetbaltoernooi gespeeld. Donderdagmiddag om 14:00 uur zijn de ouders ook van harte welkom, dan worden de grote finales van het voetbaltoernooi gespeeld.
Onderstaand een aantal foto’s van de eerste dag. ( foto’s Martijn van der Vaart )
Eerst mijn dochter en nu mijn zoon genieten met volle teugen van de voetbaldagen in Bakkeveen. Dus wij balen er enorm van dat de KNVB heeft besloten er mee te stoppen! Dit jaar al met de 2e week in Bakkeveen voor de ouderen jeugd en volgend jaar ook met de jongere groep. Stiekem hopen wij op een wonder ………..
ook mijn 3 meiden genieten al jaren van de voetbaldagen in Bakkeveen.
En ook hier is het nieuws dat dit de laatste keer is met nee dat kan toch niet.
Mijn oudste is nu te oud maar hoopte als begeleidster te kunnen meehelpen aan deze mooie voetbalgebeurtenis.
Dat de stekker er dit jaar al uitgetrokken is bij de tweede week is gewoon super jammer.
Ook wij hopen op een wonder…..zo kan dit toch niet eindigen voor alle kinderen die elk jaar weer uitkijken naar de voetbalweek in Bakkeveen.