Veel belangstelling Zonnebloem diner

Op 11 februari vond het jaarlijkse Zonnebloem diner plaats in de Stripe te Wijnjewoude. De opkomst was groter dan ooit tevoren. Nadat iedereen van een consumptie was voorzien, opende Marian Doorgeest de avond.

Jammer dat Marian het bericht moest brengen dat Jekke de Vries uit Frieschepalen, één van onze vrijwilligers, daags ervoor was overleden. Voor Jekke, die zich meer dan 23 jaar ingezet heeft voor de Zonnebloem, namen we een minuut van stilte in acht.

Nadat het voorgerecht opgediend was, werd het woord gegeven aan onze regiovoorzitter, Hans Martens, die twee van onze vrijwilligers, Anke Posthumus en Zwaantje v. d. Wal vereerde met een zilveren speld.

Ondertussen  had het personeel van de Stripe de aan weerszijden van de zaal opgestelde buffetbakken gevuld en kon men aanvallen. Het dessert werd later aan tafel geserveerd.

Afgegaan op de reacties van onze gasten hebben zij  een geslaagde avond gehad.

Namens het bestuur van de Zonnebloem afd. Ureterp e.o., Antje Berga

Geplaatst in: Verenigingen

Geef een reactie