Hieronder staan de foto’s die genomineerd zijn, met als thema: genieten van vakantie in Bakkeveen.
Het is mogelijk de drie mooiste foto’s uit te kiezen in onderstaande poll, naderhand zal de uitslag bekend worden gemaakt.
Het is maar 1 week mogelijk om te stemmen, de stemming wordt op 1 oktober om 12:00 uur gesloten.
De uitslag van de publieksstemming is als volgt:
€ 50,– : Sybrand Bosma
€ 25,– : Jan Noordman
€ 15,– : Willem Dolstra
Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd !
Tweede prijs. Kanotocht op de Vaart met Hemelvaart
Eerste prijs. Genieten van een vakantiekamp op de Loryann. Maar of het opruimen daar ook bij hoort…….
3. Studenten genieten in Bakkeveen (nabij Loryann)
Derde Prijs. Genieten van het mooie uitzicht op het terras van Eetcafe De Brink
5. Genieten in de vaart
6. Spetterende vakantie in Bakkeveen!

waren dit nou de mooiste fotos?
ik stem toch liever voor 1 van de anderen
daar waren erg mooie fotos van bakkeveen en omgeving bij.
en de activiteiten waarvoor bakkeveen ook juist zo geschikt is.
Ben het met je eens.
Stemmen, dan alle foto’s die met het thema te maken hebben in de strijd gooien.
Thema: genieten van vakantie in Bakkeveen:
1 van de punten; Maak een foto met een zo duidelijk mogelijke relatie met Bakkeveen.
Hoe duidelijker die relatie is, des te meer kans je maakt om genomineerd te worden.
Een foto van een plant, boom, vlinder enz. kan natuurlijk ook ergens anders gemaakt zijn.
Ben het met Inge eens … daar zaten genoeg mooie, hele herkenbare Bakkeveen-foto’s bij! Gaat het dan om een foto-wedstrijd (de mooiste foto) of om het maar raak fotograferen van iets wat met Bakkeveen te maken heeft?
Zeker, bij de inzendingen waren hele mooie foto’s. Maar lang niet al deze foto’s beantwoordden aan het thema “Genieten van vakantie in Bakkeveen”. Dus bij de volgende fotowedstrijd goed kijken wat het onderwerp is.
ik snap wel dat het onderwerp genieten van vakantie in bakkeveen is maar ik denk dat we bakkeveen tekort doen door te denken dat het allemaal alleen maar rondom de vaart genieten is.(4 fotos)
ook fietsen , wandelen , de heide , zandvlakte,.. ook dat is genieten in bakkeveen
Mee eens. De prachtige natuur van Bakkeveen is toch vaak de reden voor veel mensen om hun vakantie hier door te brengen.
Er zijn prachtige foto’s ingestuurd. Moeilijk kiezen. Maar dat hoeft ook nog niet, want op 4 september stond nog op deze site: Uiterste inzenddatum zal over ca 1 week zijn. We melden de definitieve datum nog.
Die definitieve datum is nog steeds niet genoemd, volgens mij. Of lees ik er over heen?
Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe deze 6 foto’s zijn geselecteerd….
Als er verkiezingen zijn zeggen we toch ook niet; er zijn 30 partijen maar je mag kiezen uit deze 6 ?? (zeg ik met een kwinkslag) 🙂
ik dacht dat er een jury zou komen en dat die het uit zou maken wie er prijzen winnen met de foto’s. En er is geen devenitieve datum bekend gemaakt wanneer de foto’s binnen moesten zijn hoe kan dan, geven jullie daar ook een verklaring voor. Zet er een duidelijke datum bij en verschuif die datum niet want dit zaait alleen maar onduidelijkheden. Ik dacht ik kijk nog even want de sluitingsdatum was nog niet bekend. Is er al gestemd en ik vind dat alle foto’s een kans moeten hebben. Dan is het een echte stemming en een jury is nog handiger want dan valt er niet te discuceren. Dat is mijn mening.
Volgens mij stond er eerst “Genieten in Bakkeveen” als onderwerp.
En niet “Genieten van vakantie in Bakkeveen”.
Geen wonder dat er dan ook andere foto’s ingezonden zijn, die meer slaan op genieten in Bakkeveen, dan genieten van vakantie in Bakkeveen.
Ik stem op 3!
Ik ben het wel met de meeste punten genoemd door de mensen eens. Het is onduidelijk (geweest). En ik zou idd ook wel willen weten wie deze 6 ‘prachtige’foto’s heeft geselecteerd, want het zijn zeer zeker niet de 6 mooiste is mijn mening.
Jammer dat het zo loopt, want de fotowedstrijd begon veelbelovend maar eindigt helaas met onduidelijkheid en ontevredenheid.
@Johan, er zitten mooie foto’s tussen, maar ik denk dat er ook een groot deel onder de inzenders is die niet de moeite hebben genomen om te lezen naar de werking c.q. regels.
Voor de redactieraad; zou het wel beter zijn om het thema beter te omschrijven en welke foto’s zij precies verwachten. ( dit om verwarring te voorkomen) De foto’s ook niet plaatsen als de redactieraad vindt dat dezen niet voldoen.
Ik als buitenstaander ben het geheel eens met de bovengenoemde commentaar. Als ik aan Bakkeveen denk, denk ik bos, ruimte en natuurlijk de zandvlakte.
Alle begin is moeilijk, zo ook het opzetten van een leuke wedstrijd.
Hebben alle mensen die nu commentaar geleverd hebben ook meegedaan?
Laat het eerst even bezinken (zal de commissie ook wel doen denk ik) en wacht even af met wat voor “opdracht” ze de volgende keer voor de dag komen.
Geef ze een kans.
Quote:
“de stemming wordt op 1 oktober, om 12.00 uur gesloten”. Ben wel benieuwd naar de uitslag!