Woensdag 16 september hadden we weer ons jaarlijks terugkerend uitje. We gaan dit jaar richting Gaasterland. Onze eerste bestemming is Lemmer daar drinken we koffie met oranjekoek erbij. Daar vandaan gaan we richting het stoomgemaal Woudagemaal hier hebben we een rondleiding gehad wat zeer indrukwekkend was. Toen zijn we richting Workun gereden en daar tussen de middag een broodje gegeten. Daarna het Jopie Huisman museum bekeken toen nog even lekker wat door Workum wandelen en toen stond het volgende punt alweer op het proramma. Bolsward was de derde en laatste plaats die we vandaag aan deden. Hier hadden we ook even tijd om door Bolsward te wandelen en daarna heerlijk gegeten bij het Weeshuis. We hebben een hele mooie dag gehad met mooi weer. Tom, Romke, Alie en Marijke heel erg bedankt voor het organiseren van deze mooie dag.
Het Jopie Huisman museum
Yvonne geniet hier van haar Friesche verassing Dit was een stukje oranjekoek, bolletje choclade mouse, speculaas ijs en een toefje slagroom
Hier lekker eten met elkaar
Lekker even wat drinken in de tuin van het Weeshuis
Stadhuis van Bolsward
De schaatsers van de elfsteden tocht
De kerk die jaren geleden helemaal is afgebrand en alleen de muren bespaard ziijn gebleven
Ook nu nog moeten de schippers in Bolsward wat in de klomp doen
Het Weeshuis in Bolsward waar we heerliojk hebben gegeten
Hier zat het Jopie Huisman museum eerst in maar werd te klein.
Dankzij het mooie weer konden we lekker buiten eten
Workum waar we even een broodje gingen eten.
Hier het IJsselmeer
Achterkant van he gemaal kant van Ijsselmeer
Hier kijkt iedereen zeer belangstellend na beneden
Binnen in het Wouda stoom gemaal.
Het stoomgemaal.
Midden in lemmer lekker aan het water

Een goed overzicht wat we die dag met z’n allen hebben gedaan. Mooie foto’s
Wat een leuke foto’s,Jeen,we hadden inderdaad een hele gezellige dag.
Volgens mij kan Jeen daar in de westhoek van Friesland direkt bij het VVV aan de slag! Een mooie tip voor een dagje uit …..
Wie verteld mij wat T.I.P. inhoud en wat de vrijwilligers zoal doen?
T.I.P. staat voor Toeristisch Informatie Punt. Een soort VVV-kantoor en te vinden bij de Slotpleats. Da’s een deel van het antwoord op de vraag van Nieuwsgierig Aagje.
En het andere deel van de vraag van nieuwsgierig Aagje ik zou zeggen kom een keer kijken in het V.V.V. kantoor dan kun je zien wat we daar doen aan vrijwilligers werk. Tevens iedereen is daar natuurlijk welkom om een keer binnen te lopen
Vanmorgen tijdens het werkoverleg kon ik namens de reiscommissie
meedelen dat wij het erg leuk vinden dat de deelnemers het reisje
zo leuk vonden. En deze foto’s zorgen voor extra napret. Bedankt!