Daar waar de gemeente en projectontwikkelaars nog steeds overleggen omtrent de ontwikkeling van een golfterrein ten zuiden van Bakkeveen, heeft buurtvereniging Mandefjild er “geen gras over laten groeien”.
Sneller dan de ambtelijke molens malen heeft het bestuur van de buurtvereniging een leuke activiteit georganiseerd als opwarmertje naar de jaarlijkse barbecue avond.
Het idee was redelijk eenvoudig te organiseren en uit te voeren; daarnaast zeer actueel binnen de ideeen omtrent de ontwikkeling van een golfbaan.
De barbecue wordt (al bijna) traditioneel bij Theo Dijkstra gehouden. Er werden een paar tegenover liggende percelen weiland van fam. Van Dalen omgetoverd tot boerengolfterrein. 10 holes uitgezet; elk met eigen vlaggetje. 4 paar klompen en 8 stokken verzameld. Alleen de 8 ballen lijken nieuw aangeschaft.
De deelnemers verdeeld in 8 teams van 6 à 7 personen: iedereen kan sportief bezig. Na afloop tot diep in de nacht ….. barbecuen.
Hieronder een foto-impressie.
Een filmpje met enkele korte fragmenten vind je hier:

De klompen (4 paar in totaal) waren beslist niet nieuw: te zien aan het grote gat aan de onderzijde. De slag zou een ferme zijn en het beste van het team deze avond.

“Hole in one”: dat zit er niet meer in.

Allemaal coaches die vertellen hoe het moet.

De ferme klap van Angelique brengt de bal ver weg (bal rechtsboven op de foto te zien).

De ballen worden gelukkig vrij gemakkelijk over het slootje heengeslagen. Sommige delenemers hebben wat meer moeite. Door het droge weer van de laatste 2 maanden is de grond overligens droog (en staan de sloten ook droog).

Hoe brengen de anderen het er vanaf ?? …… Zelf kunnen ze het veeeel beter.

Picknick met boerenchampagne (melk) en kaas uit het vuistje vorode 50 deelnemers.
Het parcours was ruim 1,5 km lang.

Bal had verder gekund, maar gelukkig prima in de juiste richting.
Op de achtergrond een team wat “de heuvel af komt”.

De standen worden nauwkeurig bijgehouden.
Reacties