(29 april 2008) Toegevoegd foto’s van de leukste posterversieringen in Bakkeveen.
Poiesz-supermarkten vierde vorige week (week 13-19 april 2008) haar 85e verjaardag. Met een posteractie konden klanten en inwoners van de plaatsen rond een Poiesz-supermarkt een cheque van € 85,– winnen en sommigen zelfs € 850,–
Inmiddels is het dinsdagavond 22 april en ontvingen de 40 prijswinnaars in de Poiesz-supermarkt te Bakkeveen hun cheques ter waarde van € 85,– . De prijswinnaars waren afkomstig uit Wijnjewoude, Siegerswoude, De Wilp en Bakkeveen.
Daarnaast werd de trekking verricht voor de supercheque. Deze cheque ter waarde van € 850,– is gewonnen door fam. Kerkhofs aan de Noardkamp te Bakkeveen.
Hieronder een foto-impressie van de prijsuitreiking.

Boskkamp.

Nu alle "85 jaar" borden omhoog.

Vrijwel alle 40 prijswinnaars op de foto.

Mevr. Kerkhofs van de Noardkamp ontvangt de supercheque van bedrijfleider Rene Dikkens en ass. bedrijfsleider Leonie van der Veen.

Cheque voor fam. Hoekstra; het bloemetje wordt uitgereikt door ass. bedrijfsleider Leonie van der Veen.

Cheque voor fam. Veenstra uitgereikt door bedrijfsleider Rene Dikkens.

Douwelan waar de "oldtimer Golf" de prijs in de wacht sleepte.

Prijswinnaars wachten in de supermarkt voor het in ontvangst nemen van hun prijs.

De Ikeleane bij fam. Kiers. http://www.ikeleane.nl

Mandewijk

Lange Singel met "Poiesz Rulesz" gemaakt van Poiesz producten.

Op de voorgrond de mercedes waarmee de Poiesz delegatie op zaterdagochtend 19 april door Bakkeveen en omgeving toerde op zoek naar groots uitpakkende Poiesz klanten.
Op de foto Mjumsterwei 1.

Jacob ontvangt de cheque.

Als boven, maar nu met de prijswinnaars erbij.

Ecofeen

Greate Kamp

Dwarskamp bij fam. Kootstra.

Burmanialaan 1

Aylvalan 16: gebak en de cheque van € 85,–
Nog geen reacties. Deel als eerste je mening!