Deelnemers 2018 za 12 mei

Deelnemers 2018 tot nu toe

Vermaak   
Anansi, poppenkast-theater www.poppentheateranansi.nl
Frank Belt, verhalenverteller www.opverhaal.nl
Living Statues, prachtige “levende beelden”
Vrije Smidse G.de Boer, smid, bewerker van smeedijzer op open vuur www.devrijesmidse.nl
Pottenbakker Bareldo, bak zelf je pot www.pottenbakkerbareldo.nl
Ambachtelijk Fryslân   3x
Tin gieter, Teddy beren ontwerpster, beeldhouden met hout
www.ambachtelijkfriesland.nl
Tieneke van Monfort, leer zelf een pop te bespelen  www.facebook.com/tieneke.vanmontfort
Straatvermaak met toneel vereniging Nij Begjin
Creatieve standhouders
Bonte Nili, knutselen en tatoos voor de jongste bezoekers www.bontenili.nl
Pet van Betty, allerlei petten/hoeden voor mannen en  vrouwen
Vilting Fingers, shalws met een gedicht http://www.viltingfingers.nl
K.M. Boschsma,  boekvouwkunst www.boekvouwen.blogspot.nl
Vrouwen van Nu, dames uit Bakkeveen met hun eigen creaties
Bakkeveenster kunstschilders, o.a. Michel Pol
Anita Elema, leren tassen en poncho’s
Jelly Swart, kunst uit Nespressocups en glas
 Tuttibijouti sieraden gemaakt  in originaliteit en kwaliteit.    www.tuttibijouti.nl
Streek en regio producten standhouders
Home made chocolade, heerlijke chocolade producten www.homemadechocolatemooi.nl
Kaasboerderij de Stelp/ Klaas de Boer,  kaas en Friese worst www.dekaasboerderij.nl
Theeschenkerij Bellefleur, genieten van huis gemaakte heerlijkheden www.theeschenkerijbellefleur.nl
Hollenga en Hollenga, koekjes, home made bakmeel, geschenken en eigen recepten bakboek
Oliehoorn ambachtelijke, mayonaise, ketchup en meer…. www.oliehoorn.nl
Vers gerookte zalm Hans Kollen
Smaakmakers, Spicy twist voor elk gerecht www.smaakmakkers.nl
Boeren in het bos,  diverse bio worst producten www.stichting-boeren-in-het-bos.business.site
Bierbrouwerij De Zwaluw, ambachtelijke brouwerij www.zwaluwbierbrouwers.nl
Vandaag anders, eten zelfgemaakte ontbijt en lunchmixen  www.vandaaganderseten.nl
Wijngoed Havelte, wijn en meer  www.wijngoedhavelte.nl
Imker De Delleburen, honing en bijenproducten www.imkerijdedelleburen.nl
 Warffumer Klooster, jam chutney en asperges
Foodtrucks en andere hapjes verkopende standhouders
Shazia Pakistaanse keuken, heerlijke gekruide gerechten
Suikerspin truck Tergearre Best Genoch www.bestgenoch.com
Lunchbox Foodtruck, asperge hapjes  www.lunchbox-foodtruck.nl
Foodcaravan Tracktatie op Lokatie, vegaburgers,gamba’s soep www.facebook.com/TraktatieopLocatie
Laca Vietnamese, pistolets en loempia’s www.facebook.com/vietnamesepistolets
Sonneclaer, biologisch ijs www.sonneclaer-ijs.nl
Bruine fruitschaal, anders snacken www.snack-nieuws.nl
Bospaviljoen/ Doolhofpark Bakkeveen,  poffertjes www.doolhofpark.frl
Smoothailz. smoothies en softcocktails www.smoothailz.nl

 

Mocht u zelf willen deelnemen aan onze leuke en veelzijdige Crea en Smulmarkt, neem dan even contact op met Vincent Veldhoen.  U krijgt dan snel een berichtje, wel moet u een product hebben wat aan de creatieve, streekproducten of smulproducten eisen moet voldoen. Email adres    wasstr@gmail.com                                                                                                                                                            

Sponsor worden van deze creatieve, smul en artistieke markt ? Mail a.u.b. naar  wasstr@gmail.com en wij reageren subiet naar u, om te horen wat wij voor elkaar kunnen betekenen!

TIP 3Provinciënland is mede smaakmaker van deze markt !

 

Nieuws

14-05-2018 Een tevreden organisatie
11-05-2018 Morgen: kijken,proeven met smakelijk vermaak!
10-05-2018 Dokter Prik en zuster pleister komen naar de Crea&Smulmarkt !
07-05-2018 Neem knuffel mee naar C&S-markt
15-04-2018 Crea&Smulmarkt update
13-04-2018 Oproep voor het zitvlak ! (Herhaling)
19-03-2018 De mannenkookclub staat op de crea&smulmarkt
18-03-2018 Crea&Smulmarkt, wat komt er op 12 mei ?
15-01-2018 Crea Smulmarkt 2018 zaterdag 12 mei
06-06-2017 Impressie crea- & smulmarkt