Vanaf 12 mei: Toffe activiteiten na schooltijd op maandag en woensdag!
Leuke activiteiten na schooltijd!
Oproep aan ouders: doe mee!
Meer samen, minder schermtijd – met leuke buitenschoolse activiteiten
Bakkeveen is gestart met OKO: Opgroeien in een Kansrijke Omgeving. We zetten ons in voor een gezonde, veilige en positieve leefomgeving voor onze kinderen. Meer buitenspelen, minder schermtijd en aandacht voor gezond eten staan hierbij centraal.
Wat gaan we doen?
Eén van de projecten binnen OKO is een proefprogramma vol leuke buitenschoolse activiteiten voor kinderen van 8 t/m 14 jaar. Zeven weken lang organiseren we op:
- Maandag van 14:15 tot 15:45 uur
- Woensdag van 12:15 tot 13:45 uur
Allerlei toffe activiteiten direct na schooltijd. Denk aan sporten, pleinspelletjes, een bijenhotel bouwen, een gezellige meidenmiddag en we sluiten feestelijk af met een schoolpleindisco!
Kinderen die meedoen nemen zelf brood mee, wij zorgen voor drinken.
Locatie: Skoalle De Dúnwizer
Start: maandag 12 mei
Slotfeest: woensdag 2 juli
Let op: in week 24 (9 t/m 13 juni) zijn er geen activiteiten.
Help je mee?
We willen graag dat dit programma ook na deze proefperiode kan blijven bestaan. Daarvoor hebben we jullie hulp nodig! We zoeken ouders (en andere betrokken dorpsgenoten) die af en toe willen meehelpen bij het bedenken, organiseren of begeleiden van de activiteiten.
Heb je zelf een leuke hobby of bijzonder beroep dat je met kinderen wilt delen? Dat zou geweldig zijn!
Doe mee!
Wil je helpen, heb je ideeën of tips? Laat het ons weten!
Mail naar: [email protected]
Of bel/app: 06- 1140 3385
Alle hulp is welkom – samen maken we het verschil!
OKO Bakkeveen is een samenwerking van Skoalle De Dúnwizer, Bloeizone Bakkeveen, Gemeente Opsterland, GGD Fryslân, de beweegcoaches van Team FRL, Buurtgezinnen en Code Hans.
Met vriendelijke groet,
Annelies Dijkstra
Directeur Skoalle De Dúnwizer
Mjûmster Wei 12
9243 SJ Bakkeveen
Tel: 0516-541777

Reacties