Pasen – Koningsspelen, afscheid juf Greta

Wat een mooie dagen hadden we deze week!

Op woensdag vierden we samen Pasen. De kinderen zochten eieren op het plein en dominee Aafke Nicolai vertelde het Paasverhaal aan alle leerlingen.

Vandaag (donderdag 17 april) stonden de Koningsspelen op het programma. We begonnen feestelijk met z’n allen op het plein, met het Koningslied en de dans.

Na het gezamenlijke ontbijt gingen alle kinderen naar buiten voor de spelletjes. Deze waren, op het lasergamen na, geïnspireerd op Loose Parts Play — spelen met losse materialen zoals takken, stenen, dozen en touwen. Kinderen kunnen hiermee hun fantasie de vrije loop laten, omdat er geen vaste regels zijn. Het stimuleert creativiteit, zelfvertrouwen en samenwerking. Deze materialen blijven ook in de pauzes beschikbaar, zodat er volop gespeeld kan worden!

’s Middags trokken we in een vrolijke, muzikale optocht door het dorp. Via het huis van juf Greta en de Weverswal liepen we terug naar school. Wat een verrassing bij Plaza de Kolk: een ijsje voor alle kinderen en teamleden — hartelijk dank!

Terug op school sloten de groepen de dag samen af. Juf Greta ging langs bij iedere klas, waar zij een zelfgemaakt cadeau in ontvangst mocht nemen. Op het schoolplein waren er veel ouders die nog even gedag kwamen zeg. Van de AC en MR ontving Greta een mooie bos bloemen.

Met het team sloten we deze mooie dag af met een high tea bij De Drie Provinciën.

Greta, we wensen je veel plezier en succes op je nieuwe plek als directeur van obs De Tjongeling in Oldeberkoop. We zien je vast nog wel in Bakkeveen!

Lieve ouders, heel erg bedankt voor jullie hulp: bij het schoonmaken van het plein, het verzamelen van materialen, het begeleiden van spellen én het ontbijt.

Voor iedereen een fijne meivakantie en tot dinsdag 6 mei!

Team Skoalle De Dúnwizer

Annelies Dijkstra
Directeur Skoalle De Dúnwizer
Mjûmster Wei 12
9243 SJ Bakkeveen
Tel: 0516-541777

Geplaatst in: Voorzieningen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

error: Content is protected !!