Varen met de Zonnebloem

Op donderdag 11 mei 2023 houdt de Zonnebloemafdeling Ureterp e.o. haar jaarlijkse bootdagtocht. Deze dag organiseren wij voor onze doelgroep uit Ureterp – Frieschepalen – Siegerswoude – Wijnjewoude en Bakkeveen.

Wij vertrekken deze keer rond 9.30 uur vanuit Drachten voor een tocht over de Friese wateren. We maken gebruik van de Toerist VI. Dit is een rondvaartboot van rederij Van der Werf. Het is een moderne, veelzijdige en comfortabele rondvaartboot en is voorzien van grote panoramaramen, waardoor u vanuit alle ooghoeken een mooi uitzicht heeft over het water.

Na koffie met gebak en eventueel een borrel, krijgt u een meergangen maaltijd aangeboden. Ook ‘s middags wordt u door onze vrijwilligers voorzien van consumpties en hapjes, tevens is er een verloting met kans op leuke prijzen.

De kosten voor de gehele dag zijn € 42,50 per persoon.

Mocht u medische verzorging nodig hebben aan boord, er gaan enkele verpleegkundigen mee. Rond 16.30 uur zal de boot weer terug zijn in de haven.

Indien eigen vervoer niet mogelijk is, kunt u door onze vrijwilligers worden opgehaald en weer thuisgebracht.
Mis deze gezellige dag niet en geef u zo spoedig mogelijk op!

U kunt zich vóór 24 April aanmelden bij:

  • Trienke Bijker tel. 0516 542074 of
  • Sietske vd Wal tel. 0516 541784

Het bestuur van de Zonnebloemafdeling Ureterp e.o.

Geplaatst in: Zonnebloem

Geef een reactie