Wegwerkzaamheden Mjûmster Wei (fase 2)

De 2de fase (ligt tussen de Tsjerkewâl en Greate Kamp) van de wegwerkzaamheden aan de Mjûmster Wei zal velen niet ontgaan zijn. Nota Infra uit Sneek is in de 1ste week van januari gestart met het realiseren van de 10 parkeerplaatsen aan de Nije Buorren. Op 11 januari konden de nieuwe parkeerplaatsen in gebruik worden genomen. Diezelfde dag zijn ook de stoeptegels (30×30 cm) uit het voetpad aan de Mjûmster Wei gehaald. Deze worden vervangen door nieuwe, daarbij worden ook de in- en uitritten aangepakt.

Op 12 januari is FREESMIJ begonnen met het frezen van de asfaltweg. Het asfalt wordt vervangen door een rode gebakken straatklinker. (zoals in de 1ste fase) 18 januari is de puinbaan/menggranulaat (is een ‘mengsel’ van gebroken bakstenen en betonpuin) aangebracht. Daar zal nog een straatlaag van ± 50mm opkomen, waar vervolgens de 80mm dik rode gebakken straatklinker op aangebracht zal worden.

Op donderdag 4 februari zijn er nog trottoirbanden geplaatst, heel veel meer kon er niet gedaan worden i.v.m. de weersomstandigheden. Er zijn al een aantal dagen verloren gegaan door het slechte weer. En met de verwachte weersomstandigheden zal het werk de komende dagen/weken ook stil komen te liggen. Of dit ook gevolgen zal hebben voor de opleverdatum, zal nog moeten blijken.

Onderstaand een aantal foto’s van de afgelopen weken. (Foto’s Martijn van der Vaart)

Foto’s 6-1-2021.

Foto’s 8-1-2021.

Foto’s 11-1-2021.

Foto’s 12-1-2021.

Foto’s 13-1-2021.

Foto’s 15-1-2021.

Foto’s 18-1-2021.

Foto’s 21-1-2021.

Foto’s 28-1-2021.

Foto’s 04-2-2021.

Geplaatst in: 2021-gebeurtenissen

Geef een reactie