Vrouwen van NU op excursie naar Van Smaak

Niet schrikken, mensen, maar onder al dit plastic bevinden zich 18 Hippe Vrouwen van Nu.
Wie is wie? Kijk maar eens goed.
Deze dames waren Donderdag 24 januari 2019 op excursie naar Van Smaak in Drachten.
Ze hebben daar te horen en te zien gekregen welke mogelijkheden er zijn,  als zij en hun eventuele partner niet meer willen of kunnen koken.
Dan nemen ze gewoon contact op met Van Smaak, zoeken een paar lekkere maaltijden uit voor een vriendelijk prijsje en hun eten wordt thuis bezorgd, zo vaak als ze dat wensen.  Koud of warm, maakt niet uit.

Uiteraard is er tot slot van dit interessante uitstapje ook gegeten  en deze proeverij werd door allen enorm gewaardeerd.

Enkele dames waren helemaal verrukt van het Van Smaak uniform- voor- gasten. Het is heel goed mogelijk dat u hen de komende dagen als zodanig in het dorp tegenkomt.

Geplaatst in: Vrouwen samen Verder

2 reacties op “Vrouwen van NU op excursie naar Van Smaak

  1. Truida zegt:

    Jawel, maar daar hebben we geen zin in, we doen alleen leuke en gezellige dingen. Daar mogen jullie allemaal van mee genieten.

  2. Huub Bouma zegt:

    Waarom zo negatief het is toch mooi om te weten wat verenigingen allemaal doen,het zijn altijd mooie berichten op de site en als je het niet leuk vind dan kijk je er niet naar.

Geef een reactie