Jongeren Theater Dagen groot succes !!!

Afgelopen weekend vonden bij Nieuw Allardsoog de Jongeren Theater Dagen plaats.
Tijdens deze dagen kregen jongeren van 14 jaar en ouder de kans om via workshops hun theaterspel te verbeteren. Maar liefst 10 docenten gaven les in theater, beweging, slagwerk, aikido (japanse krijgskunst), rap en streetdance.

Ook de kinderen van het jeugdtheater uit Bakkeveen deden mee. Onder leiding van Tonnie Dinjens(regisseur van o.a. Spangas) en Marius Del Grosso maakten de kinderen zaterdagmiddag een heuse film, zelfs het script was bedacht door de kinderen. Zondagmiddag kregen ze een theatertraining en konden ze de film zien die ’s ochtends gemonteerd was.Aan het eind van de zondag gaf iedere groep een korte presentatie van hun workshop. De opkomst voor de presentatie was enorm, daarom werd  het publiek in tweeën gesplitst en werd elk stukje 2 keer werd gepresenteerd

De dag werd georganiseerd door Staf ( Stichting Amateurtoaniel Fryslân) Frats/Keunstwurk en Nij Bigjin uit Bakkefean

Al met al mogen wij terug zien op een zeer geslaagd weekend.

 

Geplaatst in: Algemeen nieuws

1 reactie op “Jongeren Theater Dagen groot succes !!!

  1. Geert zegt:

    Toneelvereniginhg nij Bigjin en het Jeugdtheater zijn weer prima in actie geweest. Het waren 2 fantastische dagen. Jong en oud heeft genoten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

error: Content is protected !!