Gratis sporten voor minima bij Survival Bakkeveen.

Gratis sporten voor minima bij Survival Bakkeveen.

Iedere week zijn er enthousiaste groepen kinderen en volwassenen aan het sporten bij onze club. Heerlijk in de buitenlucht samen aan de slag met hun conditie en zelfvertrouwen en even alle zorgen van de dag loslaten.

Doordat er een aantal bedrijven onze club een warm hart toedragen en ons sponsoren, kan de contributie laag blijven. Maar wij realiseren ons ook dat dit voor minima gezinnen nog teveel kan zijn. Wij hebben hierover contact gehad met de gemeente en geregeld dat u of uw kind gratis kan trainen bij onze club, mits u aan de gestelde criteria voldoet.

Wilt u of uw kinderen ook graag wekelijks buiten sporten , neem dan gerust contact met Greetje op. Dan kunnen we samen kijken of wij u dat laatste zetje op financieel gebied kunnen geven.

Johan & Greetje Scholte
Survival Bakkeveen
[email protected]
06-49893506
 

Geplaatst in: Survival

Geef een reactie