Gemeente Opsterland heeft Plaatselijk Belang verzocht bekend te maken dat de Foarwurkerwei ter hoogte van de pastoriewoningen komende dinsdag en woensdag tot 16.00u is afgesloten. Komende maandag beginnen herstratingswerkzaamheden, de weg zal dan gedeeltelijk afgesloten zijn. Dinsdag en Woensdag is de hele weg afgeloten. Omleiding vindt plaats via de Bremerwei.
Foarwurkerwei dinsdag en woensdag afgesloten
Geplaatst in: Plaatselijk Belang

Vandaag en morgen of dinsdag 12 en woensdag 13 juli ?
De mededeling is om 20.52 geplaatst door het Plaatselijk Belang. Het is nu dinsdagavond, dus lijkt het mij duidelijk dat dit volgende week dinsdag en woensdag is.
@Dieuwkje; komende woensdag is voor mij morgen, daarom mijn vraag.
Er staat een bord waarop staat 12/13 juli (hoewel ik nu twijfel, het kan ook 13/14 juli zijn).
Freek: kijk in de bakkeveen.nl agenda……
wat een belabberde voorlichting
Met een simpele gedachtengang en de datum (rechtsboven) in acht nemende, is het duidelijk niet waar?
Alhoewel een datum in de tekst, volgende keer, erg verduidelijk werkt…
Als aanwonende geen briefje van de gemeente in de brievenbus gehad, erg slordig naar mijn mening.
Herbestraten had niet gehoeven als men de klinkers gelijk goed gelegd had. Werk had nooit goedgekeurd mogen worden. Trottoirbanden zijn ook al beschadigd. Tot 2x toe heb ik een openstaand putdeksel dicht moeten doen!
Broddelwerk; wat met de 7700 automobilisten per etmaal over de foarwurkerwei extra pijnlijk is.
Wat Douwe zegt: broddelwerk, want de zware voertuigen hebben het midden van de bestrating aan gort gereden. Dus: opnieuw bestraten? Zwemt de gemeente soms in het geld? Het begint steeds meer te lijken op onnodige werkverschaffing op kosten van de gemeenschap.
En in het algemeen is (tijdige en deugdelijke) communicatie naar omwonenden een zwak punt van onze gemeente. Hoe vaak je er iets van zegt, het blijft praten tegen dovemansoren.