Dodo 2010

Nu de rust in het dorp Bakkeveen wat teruggekeerd is na het spetterende Dodo-festival van vrijdag 13 augustus 2013, kunt u nog even nagenieten van diverse aktiviteiten en optredens bij de onderstaande foto’s. Ook nu weer was het bijzonder geslaagd, en ik kan mij alweer verheugen op het volgende jaar.

Klik voor alle foto’s die ik gemaakt heb, hier .
Om de foto’s groter te zien klik dan op de favoriete foto…….

Vanwege het latere optreden van de lokale grootheid Tim, heb ik daar geen foto’s van kunnen maken. Volgende keer beter Tim. De stemming was perfect!

Grote complimenten voor de organisatie….

 

Geplaatst in: Dodo Festival

3 reacties op “Dodo 2010

  1. Klaas zegt:

    Mooi georganiseerd festival. Voor een ieder wat wils, maar aan de foto’s te zien alleen voor dames. Heren zijn bijna niet te zien.

  2. Huub zegt:

    Het was een super gezellig feest,compliment voor degenen die dit georganiseerd hebben.Volgend jaar weer?Het is in ieder geval voor herhaling vatbaar.

  3. Henky P & de Drie Kwartiers zegt:

    Geen foto’s van het avond programma?

Geef een reactie