Geen koek en ei, wel een appel bij stempelpost Pinksterwandeling.

Ook vandaag werd er traditiegetrouw weer een wandeltocht  gehouden in het kader van het meerdaagse Pinksterfeest in Wijnjewoude.

Gestart werd er vanmorgen vanaf 9.00 tot 11.00 uur en haast als vanzelfsprekend lag ook ditmaal Bakkeveen op de route van de wandelaars.
Bij de Slotsdraai tegenover de Slotplaats was een stempelpost gesitueerd.
Geflankeerd door een grote kist met stralende appels, zat daar een vriendelijke vrijwilliger de wandelaars op te wachten ….

Toen de eerste wandelaars arriveerden bleek echter niet alles koek en ei te zijn. Sommigen klaagden over een slechte routebeschrijving en vroegen zich af waarom er voor de duidelijkheid geen pijlen op de route waren geplaatst.

Hopelijk neemt de organisatie deze kritiek  in haar evaluatie mee en wijst ze volgend jaar duidelijker de weg …..
 

Geplaatst in: 2010-gebeurtenissen

1 reactie op “Geen koek en ei, wel een appel bij stempelpost Pinksterwandeling.

  1. e dijk zegt:

    mooie tocht maar een manco ,geen koffie op eerste controle post

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

error: Content is protected !!