Zusjes Williams komen naar Bakkeveen

Om zoveel mogelijk sponsormunten binnen te halen voor onze mooie tennisclub Dundelle is een aantal leden al maanden druk bezig met het bedenken en organiseren van diverse activiteiten in en rond de Poiesz-supermarkt in het dorp.
Op zaterdag 13 maart zal onze club op spectaculaire wijze onder de aandacht van het winkelend publiek worden gebracht. Niet alleen door belangstellenden de gelegenheid te geven zelf eens een balletje te slaan, maar ook door de komst van de zusjes Venus en Serena Williams naar Bakkeveen.
Dankzij de buitengewone connecties van een van onze leden, die om voor de hand liggende redenen anoniem wenst te blijven, is de organisatie erin geslaagd de zusjes, die toevallig rond half maart op trainingskamp ergens in Noord-Nederland zijn, voor enkele uren te contracteren.
Mis dit sensationele optreden niet en kom op zaterdag 13 maart om 12.00 uur kijken op het parkeerterrein bij de Poiesz.
 

Geplaatst in: Tennis

3 reacties op “Zusjes Williams komen naar Bakkeveen

  1. Freek zegt:

    En Bjorn Borg komt ook mee zeker?

  2. Martijn zegt:

    Nee toch, die was vorig jaar al geweest:)

  3. Arjan zegt:

    Ja en Andre Agassi heeft al z’n haar nog

Geef een reactie