Zondag 14 juni werden onder ideale weersomstandigheden de finales gespeeld van het clubkampioenschap enkel van tennisvereniging Dundelle.
Bij de dames wedstrijdspelers ging, na een zeer spannende partij, de eerste plaats naar Aline Ketelaar, nog maar net lid van de tennisvereniging. Monika Stoffels werd 2e.
Jacob Drent kon bij de heren wedstrijdspelers de beker in ontvangst nemen. In de finale won hij van Wouter Noordman.
Elisabeth Veenstra, die pas na lang aandringen meedeed bij de dames recreanten, ontving in deze klasse het winnaarsboeket terwijl Judith Schaepman op de 2e plaats eindigde.
Tenslotte de heren recreanten Hierbij moest Sjors Zwarts zijn meerdere erkennen in Sybrand Bosma

Een paar maanden lid en dan direct clubkampioen worden bij de dames wedstrijdspelers is voor Aline Ketelaar een keurige binnenkomst bij tc Dundelle.

Voorzitter Jan de Haan feliciteert Monika Stoffels met haar 2e plaats bij de dames wedstrijdspelers.

Het aantal keren dat Jacob Drent met de eer ging strijken is bijna niet meer te tellen. Ook dit jaar kon hij bij de heren wedstrijdspelers de wisselbeker in ontvangst nemen.

Net als in 2005 moest Wouter Noordman in de finale heren wedstrijdspelers na een mooie partij zijn meerdere erkennen in Jacob Drent. Ook nu zat er niet meer in dan een 2e plaats.

Een welverdiende felicitatie voor Elisabeth Veenstra, die kampioen werd bij de dames recreanten. Ze deed dit jaar voor het eerst mee aan de clubkampioenschappen.

Judith Schaepman eindigde op de 2e plaats bij de dames recreanten.

Sybrand Bosma nam met een 1e plaats bij de heren recreanten de bloemen en taart in ontvangst.
Een kwartier later stond hij met lege handen…. taart en bloemen waren spoorloos verdwenen.

Sjors Zwarts moest bij de heren recreanten genoegen nemen met een 2e plaats.

Outsider Sake Bergsma verraste met een keurige 3e plaats bij de heren recreanten.

De nummers 1 en 2 nog even bij elkaar.
Boven vlnr: Monika Stoffels, Aline Ketelaar, Sjors Zwarts, Judith Schaepman, Jacob Drent en Wouter Noordman.
Knielend: Links Sybrand Bosma met naast hem Elisabeth Veenstra.

De winnaars van de clubkampioenschappen enkel 2009:
vlnr: Aline Ketelaar, Sybrand Bosma, Jacob Drent en Elisabeth Veenstra.
Alle 4 van harte gefeliciteerd met het behaalde kampioenschap. En …. Sybrand, volgend seizoen ben je klaar voor de wedstrijdklasse !