Vlooienmarkt van zaterdag 4 november 2006
Vorig jaar november was het goed marktweer. Deze keer zou het gedurende de week steeds droog worden, maar de droogte wordt alsmaar uitgesteld. Of te wel: elke dag regen richting 4 november.
Uiteindelijk blijft het zaterdag 4 november in en rond Bakkeveen zo goed als droog. Er zijn 90 standhouders gekomen die de gok hebben genomen. Tussen 9:30 en 11 uur wordt het nog lekker druk met publiek en wordt er goed verkocht. Daarna gaat het een klein beetje motregenen en het is meteen gebeurd met de bezoekers. Dit is een verschijnsel wat vaak op de markt diep in de herfst gebeurd; in de zomer loopt de markt vaak tot het officiële einde van 13 uur door.
In 2006 zijn er iets meer (in totaal een 50-tal) en ook iets meer parkerende auto’s geweest dan in 2005. De markten van april en oktober zijn feitelijk verregend; de markt van november was zeer somber en (als ander uiterste) was de markt van 22 juli te heet. Desondanks bepaald geen slecht resultaat voor de deelnemende sportverenigingen.
De standhouders konden in eetcafé “De Dwaler” een kom warme snert halen als afscheid van alweer een seizoen vlooienmarkt. In 2007 hebben we 11 i.p.v. 10 vlooienmarkten gepland:
- elke 1e zaterdag van de maanden april t/m november 2007
- de 1 na laatste zaterdag van mei (het Hemelvaartsweekend)=19 mei 2007
- de 1 na laatste zaterdag van juni = 23 juni 2007
- de 1 na laatste zaterdag van juli = 21 juli 2007
E.e.a. natuurlijk onder voorbehoud van verkrijgen vergunning van de gemeente.
Volgende markt: zaterdag 7 april 2007
Hieronder enkele foto’s van de markt van 4 november 2006

Deze en onderstaande foto’s zijn na 12 uur genomen.
Alle publiek was toen al bijna vertrokken.

Nog een laatste groepje geïnteresseerden.

De mensen vertrekken en de eenden komen vanuit het Doolhofpark naar de markt.

Opruimen.

Het publiek is vertrokken: opruimen.

De laatste standhouders van 2006 vertrekken.
In 2007 verder.
Reacties