zaterdag 20 mei 2006 van 10 – 11:30 uur
Na vele weken van voorbereiding was het 20 mei zover: de uitvoering. Een kleine 30 leden van gymnastiek vereniging “Kwiek” in de leeftijd van 5 tot 12 jaar geven in de gymzaal van Bakkeveen gedurende anderhalf uur een voorstelling van hun gymnastische kunsten.
Buiten was het regenachtig; binnen gezellig druk door het in grote getale opgekomen publiek, de vrolike muziek en ….. de koffie met koek in de pauze.
Hieronder een foto-impressie. De foto’s zijn van Geert vd Velde, Herman Reinderink en Jan van Dalen. Helaas zijn de foto’s niet per optreden gegroepeerd.


Op de evenwichtsbalk.




Tommie Witte met de salto achterover.


Gezamenlijk de mat oprollen. Hieronder: kijken naar de dans van de 5 oudste groepsleden.


















Tommie Witte helpt de kleinste kinderen in de ringen.


Dans door de oudste kindergroep.


Bestuurslid Ank van Loon sluit de ochtend af: het was de eerste keer na zeer vele jaren; het heeft iets langer geduurd maar verder alleen maar positief.

Ank van Loon overhandigt onder applaus de bloemen aan leidster Sonja Hoenders

Volgens Ank, de overige bestuursleden, publiek en deelnemers: volgend jaar weer !!
(foto’s groot)
Reacties