fotos_2
Home ] Up ]

 

Tunnel en skiën

(het 6e spel is wegens lekkage van het attribuut komen te vervallen en is vervangen door voor de tweede maal de heuvel proberen te bedwingen)

Deze pagina's zijn mede mogelijk gemaakt door:
Café De Brink
Weverswal 5
9243 JL  Bakkeveen
tel (0516) 54 13 88

Meetingpoint en nog veel meer
Krekt efkes oars
Kruipen door een ongeveer 10 meter lange tunnel. Het was zaak om een snelle aanloop te nemen en er dan mooi vlak in te duiken. (hier op de foto worstelt iemand van BABS zich uit de tunnel)tunnel_3.jpg (14483 bytes) Dit om ervoor te zorgen dat je in de tunnel zover mogelijk doorglijdt. Sommigen presteerden het om ver over de helft van de tunnel te glijden. Daarna was het ellebogenwerk: trekken om vooruit te komen. tunnel_2.jpg (14583 bytes)
Een aantal deelnemers aan deze zeskamp kon niet meedoen aan dit spel: de tunnel was te nauw om het omvangrijke lichaam erin te laten passen. Martijn van der Vaart van BABS (zie foto) heeft hier geen last van.tunnel_1.jpg (14253 bytes)
Luisteren en gehoorzamen. Feilloos samenwerken om niet hopeloos te blijven worstelen, maar om snel vooruit te komen. Hieronder is het jongerenteam Kees&Co in actie. Wel fanatiek en energiek, maar ...skien_1.jpg (15055 bytes)
Heb je vanaf de start net het goede ritme te pakken en dan komt die vervelende "heuvel". De ski's worden net niet hoog genoeg opgetild en dan schieten ze onder i.p.v. boven de pallet. Dan wordt het dus vallen en weer opstaan. De coach probeert nog te helpen, maar dat schiet niet echt op. Veel teams hadden problemen met de pallet-passage.skien_2.jpg (14946 bytes) En dan ben je op de pallet (de eerste althans) en dan "loopt" het nog niet. Nu moet ook wel gezegd worden dat dit team een beetje problemen had met links en rechts. De linkerkant zat niet bij iedereen aan dezelfde kant. Maar ze zijn nog jong en kunnen nog leren.skien_3.jpg (16023 bytes)

 

www.bakkeveen.nl   tips, opmerkingen: mail de webmaster info@bakkeveen.nl                        bijgewerkt: 05-09-2000 18:25