fotos_1
Home ] Up ]

 

Simmer2000
Sport & spel 
Vossejacht

Deze site is mede mogelijk gemaakt door:
Vakantie centrum
't Hout
(klik hier)

kind vriendelijke camping

met overdekte speeltuin

Duurswouderweg 11
9243 KA  Bakkeveen (Fr)

tel (0516) 541287 fax (0516) 541639
mailto:c.doorten@wxs.nl

Deze jongens voelden zich eigenlijk te oud om mee te doen. Een vriendje op de fiets (hier links op de foto) heeft alle vossen snel opgezocht en bij de kleintjes op de formulieren gekeken. Dus binnen 3 kwartier klaar en niet eens ver hoeven lopen !! Voor de moeite hebben ze toch nog een prijsje gekregen, want dan zijn ze weer echt kleine kinderen. vals_spel.jpg (15609 bytes) Sommige groepjes (meestal die zonder begeleiding) liepen hier door. Er zat een zwerver op het bankje bij 't Ankerplak. Ze probeerden niet op of om te kijken en liepen zo gewoon mogelijk door: een vieze, enge man.(gespeeld door Rodenburg).

Het groepje hier houdt gepast afstand en vraagt of hij een vos is ?zwerver_1.jpg (17808 bytes)

Het antwoord is ja. De jeugd raadt redelijk vlot wat hij is : een zwerver. De bierblikjes oprapen voor de zwerver: dat durfde eigenlijk niemand aan.zwerver_2.jpg (20686 bytes)
Hij vertelde de jeugd dat hij 's nacht onder de bank sliep en dat het dan vaak wel koud was (let op het schoeisel en de kapotte broek).zwerver_3.jpg (17243 bytes)
Even na de zwerver een stand met frisdrank en spekjes voor de jeugd.tractatie.jpg (17565 bytes)
Daarna de monteur (Betty Haisma) op het grasveldje bij de Merskekamp. Het repareren van de auto lukte niet al te best, maar ... er was dan ook niet veel te repareren. monteur.jpg (18528 bytes)
De kraamverzorgster (Judith Kamminga) met de kinderwagen op Sjoerdlan.zuster.jpg (15409 bytes)
De kinderen kijken om naar de begeleiders om te vragen hoe het ver moet.zuster_2.jpg (18013 bytes)
 

www.bakkeveen.nl   tips, opmerkingen: mail de webmaster info@bakkeveen.nl                        bijgewerkt: 30-12-2001 13:45